Pakalpojumi

 

Apdares darbi

SIA "I.K. Būve" veic siltināšanas un apdares darbus izmantojot mūsdienu modernās tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālisti atradīs īsto risinājumu tieši Jūsu konkrētā darba izpildei. Apdares darbiem ar dekoratīvo apmetumu, koku, flīzēm vai arī kombinējot apdares veidus.

Mūsu speciālistiem ir ilgtermiņā iegūta bagāta darba pieredze.

Apdares darbi Apdares darbi Apdares darbi

Apkures sistēmas

SIA "I.K. Būve" profesionāli veic visu veidu apkures sistēmu montāžu un uzstādīšanu, silto grīdu ieklāšanu, kā arī visa veida santehnikas darbus. Piedāvāsim Jums vislabākos un izdevīgākos risinājumus Jūsu mājas apsildei.

Apkures sistēmas Apkures sistēmas Apkures sistēmas Apkures sistēmas

Elektroinstalācija

SIA "I.K. Būve" piedāvā veikt visa veida elektromontāžas darbus: galvenās sadales uzstādīšanu, impulss releja uzstādīšanu, kabeļu montāžu kabeļu kanālos, caurulēs, gofrā, 3 fāžu kontaktu uzstādīšanu, ugunsdrošības signalizāciju uzstādīšanu, iekšējā apgaismojuma montāžu u.c.

Elektroinstalācija Elektroinstalācija Elektroinstalācija

Fasāde

SIA "I.K. Būve" piedāvā daudzveidīgas ēku fasāžu apdares iespējas. Konstrukciju un apdares materiālu daudzveidība dod iespēju apmierināt praktiski jebkuras pasūtītāja tehniskās un estētiskās prasības.

Fasāde Fasāde Fasāde Fasāde

Grīdu izbūve

SIA "I.K. Būve" veic visa veida grīdu izbūves darbus pēc pasūtītāja pasūtījuma, kā arī piedāvājot savus risinājumus. Ilglaicīgā pieredze, darba procesu pārzināšana, kvalitātes sistēmas ievērošana un drošas garantijas ļauj mums piedāvāt saviem klientiem kvalitatīvus pakalpojumus par konkurētspējīgu cenu.

Grīdu uzbūve Grīdu uzbūve Grīdu uzbūve Grīdu uzbūve

Jumtu izbūve

SIA "I.K. Būve" veic jumta konstrukciju - segumu montāžas darbus un izbūvi. Veiksim jebkuru segumu montāžu - skārda, bitumena dakstiņu, betona dakstiņu, māla dakstiņu, ruļļveida materiāla, kā arī piedāvāsim tieši Jūsu ēkai atbilstošāko jumta seguma izpildījumu.

Jumtu uzbūve Jumtu uzbūve Jumtu uzbūve Jumtu uzbūve

Koka konstrukcijas

SIA "I.K. Būve" veic visa veida koka konstrukciju montāžas un izbūves darbus. Koks - vecākais dabiskais celtniecības materiāls, kas mūsu profesionāļu rokās pieņems jums vēlamo formu un apveidu.

Koka konstrukcijas Koka konstrukcijas Koka konstrukcijas Koka konstrukcijas

Labiekārtošanas darbi

SIA "I.K. Būve" piedāvā labiekārtošanas darbus - bruģēšana, sētas, zemes darbi, dīķu, strūklaku, apstādījumi, dārzu kopšana, iekopšana, atjaunošana, uzturēšana, krastu un nogāžu nostiprināšana, apstādījumu izveidošana, celiņu ierīkošana utt.

Labiekārtošanas darbi Labiekārtošanas darbi Labiekārtošanas darbi

Metāla konstrukcijas

SIA "I.K. Būve" veiks angāru, noliktavu, sporta halles, lauksaimniecības un citu ēku izbūvi izmantojot metāla konstrukcijas pēc Jūsu projekta, kā arī piedāvās savus risinājumus.

Metāla konstrukcijas ir ātrs un ekonomisks alternatīvs risinājums standarta celtnēm.

Metāla konstrukcijas Metāla konstrukcijas Metāla konstrukcijas Metāla konstrukcijas

Mūris

SIA "I.K. Būve" izpildīs mūrēšanas darbus izmantojot jebkuru Latvijā pazīstamu materiālu. Veiksim visa veida mūrēšanas darbus pēc Jūsu projekta, kā arī piedāvāsim risinājumus.

Mūris Mūris Mūris Mūris

Pamatu izbūve

SIA "I.K. Būve" piedāvā veikt jebkuras sarežģītības dzīvojamo ēku vai ražošanas objektu pamatu izbūvi. Katras jaunbūves pamats ir tās pamati. No tā, cik kvalitatīvi un prasmīgi tie izbūvēti, ir atkarīgs jebkuras būves turpmākais mūžs.

Pamatu izbūve Pamatu izbūve Pamatu izbūve Pamatu izbūve

Sendvič sienu montāža

SIA "I.K. Būve" piedāvā ātri un kvalitatīvi sendvič sienu paneļu montāžu, kā arī ēku fasāžu arhitektūras individuālus risinājumus, izmantojot sendvič sienu paneļus.

Sendvič sienu un fasāžu sistēmās izmanto stiprinājumu metodi un var būt klātas gan vertikāli, gan horizontāli. Ir piemērotas sienu un fasāžu apšuvumam visu veidu ēkām.

Sendvič sienu montāža Sendvič sienu montāža

Ventilācijas sistēmas

SIA "I.K. Būve" izpildīs ventilācijas sistēmu, projektēšanas un uzstādīšanas darbus. Mūsdienās mājas tiek būvētas arvien hermētiskākas, pastāvīgi pieaug nepieciešamība pēc pareizi izvēlētas ventilācijas sistēmas. Mūsu profesionāļi palīdzēs Jums izvēlēties vislabākos ventilāciju sistēmu risinājumus izvērtējot visus Jūsu mājas aspektus.

Ventilācijas sistēmas Ventilācijas sistēmas Ventilācijas sistēmas Ventilācijas sistēmas